Novinka: PUREDISTANCE Warszawa

Mary Gooding z Puredistance se se mnou podělila o zajímavou zprávu. A já předávám dál… Začalo to před dvěma roky. Dva roky, během kterých probíhala v přísném utajení práce na nové vůní. Tentokrát žádná publicita, provázející obvykle uvádění novinek. Mělo to být a je… překvapení! Parfém se jmenuje WARSZAWA a byl uveden tuto středu exkluzivně ve varšavském butiku Quality Missala. Parfém vznikal v úzké spolupráci s rodinou paní Stanislawy Missala a má být poctou Varšavanům. 

Puredistance Warszawa

Jan Ewoud Vos, zakladatel Puredistance, při slavnostním uvedení parfému WARSZAWA (foto: Puredistance)

A aby se podtrhla výlučnost tohoto počinu a spojení s polským hlavním městem, Missala bude mít plnou exkluzivitu jeho prodeje po dobu téměř celého jednoho roku. Parfém bude možné vyzkoušet nebo si koupit přímo v buticích Missala anebo on-line, ale i to prý jen z území Polska. Nepořídíte jej ani na stránkách Puredistance. Celosvětová premiéra parfému Warszawa je pak plánovaná na listopad 2017 ( v předpremiéře bude k vyzkoušení i na březnové Esxenci v Miláně).  Slovy Mary, ve světě, kde se  význam slova "exkluzivita" stále vyprázdňuje, oni, v Puredistance, chtěli předvést, že stále dobře vědí, co tento termín znamená.

Warszawa flakon

Jak asi voní Varšava? Nikdy jsem ji nenavštívila, když nepočítám několik dvouhodinových pobytů na varšavském letišti. Temný černo-fialovo-fuchsiový vizuál vypadá docela slibně, stejně tak složení (galbanum grep, fialkové listy, jasmín, kosatcové máslo, pačuli, vetiver…). Lákavý je i fakt, že parfumérem je Antoine Lie, autor krásných parfémových kousků Black (2013) a White (2015).