Novinka: GUERLAIN Ne m´Oubliez Pas

Pokud jde o Guerlain, v poslední době se soustředím na jedinou otázku (ve vzduchu ale visí už od ledna): Dočkáme se do konce roku ještě nějaké "dostupné" slavnostní edice Shalimaru, připomínající 90. výročí vzniku vůně? A tak jsem v tom přemítání o něčem, co stejně nemůžu ovlivnit, úplně zapomněla, že právě probíhající období – konec léta, začátek podzimu – bývá bohaté na novinky a někdy přináší i nečekaná překvapení. A je to tady! Dnes mi přišel první obrázek zbrusu nové vůně. Žádná reedice, žádný flanker, už to samo o sobě….  Tohle vzbuzuje zvědavost od prvního momentu: krásný a slavný flakón Quadrilobé, tentokrát se stuhou kolem hrdla a třapcem v ametystovém odstínu a tajnosnubný název Ne m´Oubliez Pas ("Nezapomeňte na mne").  A to jsem si myslela, že názvy jako Quand Vient la Pluie nebo třeba Plus Que Jamais už nic nepřekoná. Pohled na složení parfému (ano, je to extrait de parfum) zvědavost jenom umocňuje: má to být kontrast mezi švestkově-kořeným akordem a teplým ambrovým základem s pačuli. Růže a vanilkové tóny budou pak orientálně-kořeněný charakter vůně dotvářet. To zní fantasticky! Poslední nádherná, výraznější švestka byla v Parure, že? Tak teď tedy Thierry Wasser…

Ne m´Oubliez Pas

Flakón 125 ml bude k dostání v La Maison Guerlain a to v limitovaném počtu 500 kusů za cenu 500 €. Prodej bude zahájen 21. září 2015.

… ale zase není vyloučeno, že toto je jen první krok. A možná, že nebude trvat tak dlouho, a Ne m´Oubliez Pas (třeba v koncentraci edp), se objeví i v menším balení (quadrilobé 60 ml) a/nebo v exkluzivní řadě Les Parisiennes.

Jeden komentář

  1. p.magdalena@centrum.cz' Mitzi napsal(a):

    Moc se těším na tvoje vlastní fotky a popis… vím, že Thierry Waser dokáže mnohem víc než předvádí v poslední době (a tím rozhodně nenaznačuji, že jeho mainstreamové vůně nejsou dobré, ač některé jsou prostě "jen" dobré).

    Představuji si návrat ke skutečné klasice a doufám, že to tak opravdu bude. Tahle vůně by mohla být nezapomenutelná ;-) a vzhledem k omezenému počtu kusů se naštěstí nemusí snažit být "masově líbivá". Mohla by to být srdeční záležitost Mistra parfuméra, když je tam příslib růže ;-)

    25.9.2015

Komentáře jsou uzavřeny.